Pae Kombi


Herzlich Wilkommen!

Ahoj děcka. Předem bych vám chtěl popřát vše do nového roku a druhá věc je cíl těchto stránek. Tyto stránky mají dát studenotvi, tedy i mé duši klid a méně stresu. Rozhodně nemají nahradit studijní učivo nebo nějak obejít zkoušky taháky apod. Jak jistě víte, dnes je doba zlá, člověk stále někde cestuje a když má tu chvilku na učení, tak skripta většinou nemá při sobě. To je i důvod, proč zde některá starší skripta mám. Slouží především k tomu, abych se člověk mohl učit i když je zrovna mimo domov, například na pracovní cestě nebo u tchána.

A jak jistě víte, platy profesorů nejsou nijak velké a vydávání učebnic je jedna z mála cest, jak si legálně přivydělat. Proto prosím, i když tu najdete učivo nebo i starší skripta, pokuste se je sehnat v knižní podobě, ať již nové či z bazaru. Nepodporuji pirátství, ale pokud je učivo ze skrip, které nejsou dlouhodobě k dispozici, nemělo by to být postihováno.

A pokud byste měli jakékoliv učební pomůcky, o kterých si myslíte, že by pomohly i ostatním, pošlete mi je, prosím, na info@kubenka.org.

Ať vám všem rok 2013 přinese hodně štěstí! Studijní úspěchy totiž záleží čistě jen a jen na vas.

 

Aktuality

5.1.2013

Doplněny zbylé předměty.

25.11.2012

Přidán konečně 2. ročník. Enjoy!

18.03.2012

Pridana informacni technologie s domacimi ulohami.

09.03.2012

Nejtěžší zkouška bude z matematiky I. Neni totiž třeba se naučit jen to, co se probírá na přednáškách, ale i celou středoškolskou matematiku, hlavně pak goniometrické funkce. EMM by měly být naopak lehčí než se zdá.

22.2.2012

Přidána Matematika I

21.2.2012

Přidány příklady informace o EMM a filozofii

 

 

 


1.Ročník

2.Ročník

3.Ročník